+370 676 53244

Bijūnų g. 43, Šiauliai

Gamyba

Esame profesionalių meistrų komanda, turinti ilgametę patirtį. Viską gaminame patys, todėl galime įgyvendinti visus norus, atsižvelgdami į jūsų finansines galimybes. Išsakykite savo pageidavimus, o mes suprojektuosime ir pateiksime jums vizualizacijas – realistinį, tūrinį projekto vaizdą, kuris padės lengviau įsivaizduoti, kaip viskas atrodys realybėje.  

Kad galėtumėte gėrėtis galutiniu rezultatu, granito laukia ilgas kelias, susidedantis iš eilės etapų. 

Gamybos procesas:

1 Granito blokų ieškoma granito kasybos karjeruose. Pastarieji importuojami iš Švedijos, Suomijos, Norvegijos, Rusijos, Ukrainos ar Kinijos. Kruopščiai atrinktas granitas gabenamas į Lietuvą.

2 Kiekvienam gaminiui išrenkamas tinkamas akmens blokas pagal reikiamą spalvą ir išmatavimus.

3 Granito blokas supjaustomas tam tikro storio plokštėmis. Granito pjaustymui naudojamos akmens pjovimo staklės.

4 Granito plokščių poliravimo procesas. Poliravimas padeda išgauti tolygų tarsi veidrodis akmens paviršių. Be to, išryškėja natūrali granito spalva ir padidėja jo atsparumas vandeniui bei kitiems gamtos sukeliamiems veiksniams.

5 Kiekvienam gaminiui parenkamos tinkamos nupoliruotos granito plokštės. Iš atrinktų plokščių rankomis arba staklių pagalba pjaunamas tam tikras gaminys. Šiame etape išryškėja pirmieji akmens gaminio kontūrai. 

6 Išpjautam granito gaminiui, apdirbamos, nupoliruojamos likusios nepoliruotos kraštinės. Tai kruopštus ir atsakingas darbas, nuo kurio priklauso ne tik gaminio kokybė, bet ir estetinis vaizdas. Šiam etapui skiriama itin daug dėmesio.

7 Visuomet atliekamas testavimas, kad atvykus montuoti gaminius nekiltų jokių nesklandumų. Praėję visą šį kelią nuo granito bloko pasirinkimo iki paruošto akmens gaminio, būname pasirengę jo montavimui. 

8 Rezultatas