+370 676 53244

Bijūnų g. 43, Šiauliai

Granito pavyzdžiai

Granitas – tai grūdėtos struktūros vulkaninės kilmės uoliena. Šio akmens pavadinimas, kilęs iš lotynų kalbos, reiškia grūdą, kruopelę (lot. granum). Granitas susidaro kontinentuose iš įvairių mineralų kruopelių, veikiant dideliam slėgiui ir temperatūrai. Skirtingo dydžio ir spalvų šios uolienos grūdeliai bei iš jų susidarę skirtingi raštai žavi savo unikalumu ir įvairove. Gamtoje randama daugiau kaip šimtas atspalvių skirtingo granito, o įvairūs šio akmens apdirbimo būdai leidžia dar labiau atsiskleisti jo grožiui. Tai ypač tvirta, kieta ir ilgaamžė natūrali medžiaga, atspari įvairioms oro sąlygoms ir fiziniams veiksniams. Todėl granitas nuo senų laikų naudojamas kaip statybinė medžiaga, paminklams, apdailai ir puošybai. Viskas, kas pagaminta iš šio akmens, atrodo didingai, prabangiai ir įspūdingai. 

Lengvai išsirinkite iš plataus granito plokščių asortimento! Pasirinkite pagal spalvinę gamą ar/ir kilmės šalį. Granitą transportuojame iš Švedijos, Suomijos, Norvegijos, Rusijos, Ukrainos ir Kinijos.

Granito plokščių gaminiai visada bus populiarūs dėl savo praktiškumo, ilgaamžiškumo ir prabangaus įvaizdžio. Padėsime jums išsigryninti idėją, suprojektuosime, pagaminsime ir sumontuosime bet kokį granito gaminį. Susisiekite su mumis!

Galerija: